? 2007 Únor | SEO Blog

Archive for Únor, 2007

Katalógy firiem

Určite ich poznáte kopy. Sú to také súpisky ponikateľov, živnostníkov, remeselníkov ale aj fyzických osôb. Kto chce podnikať na internete musí byť vidieť. Nestačí nakúpiť reklamy na webstránkach. Reklama musí byť cielená. Či už vsadíte na seo, alebo iný typ platenej, či neplatenej reklamy, vždy treba dbať na to kde bude umiestnená a aký typ ľudí tam chodí. Najlepším spôsobom je reklama v regionálnych katalógoch. Na slovensku beží projekt, do ktorého sú zapojené veľké mestá a stretáva sa s dobrou odozvou od jeho návštevíkov. Pre ukážku spomeniem dva z nich. Jeden je z oblasti Považská Bystrica, ktorý je ešte celkom nový a ten druhý z oblasti Púchova. V tom druhom je niekoľko stoviek zápiskov, platených (teda zvýhodnených) ale aj zdarma. Výhodou je napríklad starostlivé triedenie do kategórií, ale aj fakt, že sa tam dostane naozaj len miestny podnikateľ, takto sú ponúkané informácie naozaj maximálne relevantné. Ako bonus pre všetkých, vychádza raz ročné katalóg aj v knižnej podobe a vždy sa predajú všetky výtlačky. Aj to je znak veľkého záujmu, o takto regionálne orientované služby. Nájdite si aj vy váš správny katalóg.

In: ZajímavostiAuthor: MorasinoComments (0)

Historie a současnost stolního tenisu

Kořeny stolního tenisu sahají až do 19. století na asijské území. Ke konci 19. století se pingpong dostal z Číny na evropskou půdu, konkrétně do Velké Británie. Odtud se hra šířila dál po celé Evropě i do USA.

Od roku 1926 je stolní tenis považován za mezinárodně uznávaný sport, a proto téhož roku byla založena Mezinárodní federace stolního tenisu, jejímiž zakladateli byly evropské státy. Později se k federaci připojilo i Československo.

Od roku 1932 se českoslovenští hráči ping pongu vyšplhali mezi elitu a na špičce vydrželi dlouhých dvacet let. Mezi nejznámější československé sportovce, kteří se blýskli v oboru stolního tenisu jsou například: Stanislav Kolář, Ivan Andreadis, Bohumil Váňa, Marie Kettnerová.

Od 50. let 20. století se stolní tenis přesunul zpět tam, kde začal – do Asie, konkrétně do Číny. Čínští hráči ping-pongu jsou úspěšní dodnes a umísťují se většinou na medailových pozicích.

I v současnosti jsou v České republice hráči, kteří se zabývají stolním tenisem. Mezi nejznámější patří: Petr Korbel, Josef Šimončík nebo Tomáš Pavelka. Z žen je to například: Dana Hadačová, Hana Bartošová či Renata Štrbíková. Mezi juniory nyní září Pavel Širůček.

In: ZajímavostiAuthor: MorasinoComments (3)

Redakční systém WebDnes –snadná tvorba webových stránek

Redakční systém WebDnes, stejně jako konkurenční redakční systémy slouží k on-line zprávě obsahu a vzhledu webových stránek. V případě WebDnes je však velmi důsledně dbáno o to, aby byly dodrženy požadavky kladené na moderní firemní web. Pojďme si je tedy stručně probrat.

Návštěvnost.

Firmy jsou na internetu proto aby byly vidět. Hlavním zdrojem návštěvnosti jsou vyhledávače, u nás zejména Seznam a Google. Webové stránky založené na redakčním systému WebDnes splňují všechny požadavky vyhledávačů. Neznamená to ovšem, jak se snaží některé firmy o svých produktech tvrdit, že budete na dané klíčové slovo ve vyhledávačích automaticky první, nicméně u méně konkurenčních klíčových slov je do dost pravděpodobné. V každém případě ale bude Váš web mít zdravý základ, na němž lze bez obav stavět.

Reprezentativní vzhled

Jednou z největších výhod webových stránek založených na WebDnes je téměř neomezená vzhledová variabilita. Nic nebrání tomu založit stránky na existující šabloně a později, ji téměř libovolně přepracovat.

Jednoduchá obsluha

Je počítáno s tím, že majitel stránek nemá příliš času se seznamovat s obsluhou svých stránek. Proto se ve výchozím nastavení zobrazuje jen velmi jednoduché menu, které dovoluje rychle provést nejčastější úkony, jako je přidat stránku, upravit text či vložit obrázek.

Nízké náklady a zajištěná údržba

WebDnes je systém s centrální údržbou. Tak je na jedné straně zajištěna snadná aktualizace systému (například při nástupu nové verze nějakého prohlížeče), na druhé straně nízké náklady na údržbu dovolují nabízet provoz systému prakticky za cenu běžného webhostingu.

Pokud Vás článek zaujal, můžete si systém snadno vyzkoušet on-line.

In: ZajímavostiAuthor: MorasinoComments (0)

Plastová okna výhodně

Potřebujete vyměnit plastová okna? Využijte moderní internetové služby – zadání poptávky na výměnu plastových oken on line. Jak to funguje si objasníme na smyšlené poptávce na plastová okna Praha. Poptávku vložíme pomocí jednoduchého formuláře na portálu Chci plastová okna cz. Vyplnění formuláře je velmi jednoduché a nemělo by zabrat více než několik minut. Rozhodně méně než by Vám trvalo vyhledat v telefonním seznamu vhodnou firmu která plastová okna dodává. Vaše poptávka je okamžitě přijata a v krátké době Vám pravděpodobně zazvoní telefon. Není to však první firma, která se o Vaši poptávku zajímá, ale zkušený operátor, který s Vámi poptávku stručně prodiskutuje a případně ji opraví tak, aby byla pro firmy dobře srozumitelná. Během několika málo dalších minut již putuje Vaše poptávka firmám dodávajícím plastová okna. Zatím jste nezaplatili ani korunu a k ničemu se nezavázali. A za poptávku ani platit nebudete, služba je totiž zcela zdarma.

Možná Vás napadne že zdarma nic nefunguje, kdo tedy platí provoz portálu Chci plastová okna? Odpověď je jednoduchá – firmy, pro které je to výrazně výhodnější než investovat do neefektivní reklamy. To že pro firmy služba není zdarma má ještě jeden velmi pozitivní důsledek – firmy si službu objednávají podle charakteristik poptávky a byly by sami proto sobě, pokud by platily za poptávky které nedokáží nebo nechtějí realizovat. Vaši poptávku tedy obdrží mnoho firem, avšak kontaktní údaje k ní dostane nejvýše deset z nich, u kterých lze předpokládat skutečný zájem o poptávku. To je dostatečný počet k tomu aby si firmy v cenách plastových oken vzájemně konkurovaly, ale současně je zaručeno že nebudete poptávkami zahlceni.

In: ZajímavostiAuthor: MorasinoComments (0)

VychytanéHračky.cz

Hledáte zajimavý dárek pro své příbuzné a kamarády nebo se jen chcete potěšit něčím zábavným, originálním a užitečným? U nás najdete to, co hledáte! Zajímají vás populární gadgets vychytávky, známé z počítačového prostředí programátorů a IT znalců? Nabízíme vám úsměvné předměty, jako například otvírák pivních lahví, který vám zároveň spočítá počet otevřených piv, ale také užitečné věci, ať už jde o přenosnou silikonovou klávesnici či solární nabíječku zabudovanou do MP4 přehrávače.

Rádi byste rozesmáli vaše známé nějakým vhodným překvapením? Co tahle obrácené hodiny, jejich ručičky se točí v opačném směru? Jistě všem zamotají hlavu a vy budete jediní, kdo se v nich vyzná. Také můžete kamarády trochu poškádlit. V naší nabídce totiž najdete originální tanky na ovládání, které se vyznačují jistou specialitou. Když svého protivníka zasáhnete laserovým paprskem, ovladač mu uštědří neškodný, leč nepříjemný elektrický šok.

Jste nadšenci všeho netradičního a snažíte se svůj život prožít naplno? I vás dokážeme potěšit! Máte možnost objednat si u nás tandemové skoky padákem. Takže vyberte svého známého či rovnou partnera a vydejte se s ním zažít ten neopakovatelný pocit! Nic jiného nedokáže zvednout hladinu adrenalinu ve vašem těle více, než volný pád k zemi!

Velmi populární a neméně početná je kategorie USB hraček k PC. Možnosti v této oblasti jsou téměř nekonečné. Na jedné straně tu máme USB aroma lampu, která příjemně provoní vaše okolí a jistě se vám bude pracovat lépe. Na straně druhé se nachází například nebezpečně vyhlížející USB raketomet, jehož plyšové rakety dokáží z vašeho pracovního stolu udělat nefalšované bitevní pole! Není divu, že se po takovém zážitku budete chtít trochu zchladit, v té chvíli vám doporučujeme USB větráček.

Tím však náš výčet nekončí! Co takhle zábavná plastelína? Není to jen tak obyčejný kus hmoty, tato plastelína se natahuje jako žvýkačka, ale s trochou snahy ji lze přetrhnout či dokonce roztříštit. Naštěstí ji lze zase složit zpátky do původní podoby. Dokáže se také odrážet jako hopík, takže nikdy nevíte, co od ní můžete čekat!

V dnešní uspěchané době je však také potřeba hlídat si čas a i zde vám můžeme nabídnout něco netradičního a originálního! Ať už jste sportovec či manager, naše hodinky vás jistě zaujmou. Kromě měření času dokáží naše přístroje také přehrávat videa, měřit tepovou frekvenci, ale dokonce je také lze použít jako vysílačku!

Jistě si říkáte, že všechny tyto vychytávky jsou velmi zajímavé, ale nejspíše také patřičně nákladné. Jenže to jste na omylu! Tam, kde ostatní mají cenové dno, tam se naše ceny téměř ani nevyšplhají. Nabízíme vám kvalitní produkty za nízké ceny, takže budete moci oslnit své okolí s originálními dárky a plnou peněženkou v kapse. Děkujeme vám za návštěvu našeho obchodu a věříme, že si mezi širokou nabídkou našich předmětů vyberete ten pravý!

In: ZajímavostiAuthor: MorasinoComments (0)

Čerstvá káva – nový eshop s neobyčejnou kávou…

Narazil jsem díky webtrhu na zajímavý eshop s čerstvou kávou.. zdůrazňuji čerstvá, protože ona opravdu je!

Hned na hlavní stránce eshopu (cerstvakava.cz) můžete vidět článek „Čerstvá káva rozdíl jako kráva„. Majitel obchodu má pravdu, je velký rozdíl mezi kávou a čerstvou kávou. Aroma totiž po čase z kávy „uteče“ a nemá takovou chuť jako by měla mít. Je to škoda, že takových obchodů není více, i specializované kavárny používají „starou“ kávu, člověk by si měl přeci vychutnat čerstvost kávy s výborným aroma.

A jdeme nakupovat! Na výběr máte na adrese http://www.cerstvakava.cz/e-shop/ mnoho druhů kávy. Čerstvé jako brazilské, etiopické, indické, kostarické, kolumbijské a samozřejmě i instatní kávy. Můžete si vybrat i nějaké ty doplňky ke kávě jako cukr a sušenky. A pokud nemáte kávovary nebo mlýnky můžete si je tam taky objednat včetně příslušenství. A nezapomeňte na šálky a nádobí. Můžete si také přečíst k čerstvé kávě nějakou tu knihu o kávě.

Takže na co ještě čekáte? Pojďte nakupovat čerstvou kávu!

In: InternetAuthor: MorasinoComments (0)


Exam: simply fit board simply fit board as seen on tv simply fit board exercises simply fit board exercises simply fit board simply fit board simply fit board where to buy simply fit board reviews simply fit board simply fit board simply fit board exercises simply fit board simply fit board simply fit board simply fit board exercises simply fit board where to buy simply fit board simply fit board where to buy simply fit board simply fit board simply fit board as seen on tv simply fit board exercises simply fit board simply fit board simply fit board simply fit board where to buy simply fit board simply fit board simply fit board where to buy simply fit board exercises simply fit board reviews simply fit board reviews simply fit board where to buy simply fit board simply fit board as seen on tv simply fit board reviews simply fit board exercises simply fit board simply fit board as seen on tv simply fit board reviews simply fit board simply fit board simply fit board reviews simply fit board simply fit board as seen on tv simply fit board simply fit board simply fit board simply fit board as seen on tv simply fit board simply fit board simply fit board where to buy simply fit board simply fit board simply fit board simply fit board simply fit board simply fit board simply fit board simply fit board simply fit board where to buy simply fit board as seen on tv simply fit board exercises simply fit board simply fit board reviews simply fit board exercises