? Zajímavosti | SEO Blog

Archive for the Zajímavosti category

Extraliga na internetu

Pridavam neco na odhleceni :)

tv.hokej.cz – vysila se z 10 ceskych stadionu, vse je zdarma bez poplatku.

Docela dobry obraz, zatim v beta verzi.

In: ZajímavostiAuthor: MorasinoComments (0)

Rozbiehame nový projekt – .ppt prezentácie

Tak už nejakú tú dobu pracujem na novom projekte, ktorý bude mať zameranie podobné ako napr.: referaty.sk. Lenže nebudú to klasické referáty, ale prezentácie vytvorené v powerpointe. Myslím si, že také stránky v SR ani v CR niesú, tak dúfam, že bude o to záujem. Tak isto som pozval na projekt morasina, ktorý bude pomáhať (spoluadmin). Keď si vytvoríte účet môžete si viesť vlastný blog a pridávať referáty + sú tam ešte nejaké výhody.

Viac sa dočítate priamo na stránke: www.prezentacie.wsolutions.sk

Doména sa onedlho zmení !

Môžete pridať aj vy referát, ak nejaký máte.

In: ZajímavostiAuthor: kapo04Comments (0)

Ceske portaly – expirace domeny v mesici rijnu

Zajimalo me od kdy asi existuje seznam.cz, kdyz jsem to zjistil tak jsem to chtel zavrit, ale pote se postrehl datum expirace 29.10.2008, napadlo me, ze se kouknu, kdy byly zalozene ostatni ceske velko portaly, podivam se na centrum.cz expirace 24.10.2008, pak se podivam na atlas.cz 05.10.2008.

Seznam.cz – 29.10.2008
Centrum.cz – 24.10.2008
Atlas.cz – 05.10.2008

Zajimave. :D

In: ZajímavostiAuthor: MorasinoComments (0)

Jak obnovit data z nefunkčního notebooku?

Možná se to již stalo i Vám – Váš notebook vypověděl službu. A podle Murphyho zákonů jistě v nejnevhodnější dobu. Okamžitě Vás nejspíš napadne, že veškerá Vaše práce, studijní materiály nebo třeba fotografie, uložené v notebooku jsou beznadějně ztracené. Data zálohovaná jistě nemáte, tak co tedy nyní? Je možná záchrana dat? Málokdo dnes ví, že i zdánlivě zničený notebook lze ještě zachránit. Stačí se obrátit na kvalitní servis notebooků. Jedním z nich je jistě servisní centrum Abax, které nabízí nejen profesionální servis notebooků acer a servis notebooků asus, ale také servisní služby pro všechny další značky notebooků, jako například hp servis. Zkušený pracovník servisního centra dokáže zachránit data i ze zdánlivě zcela zničeného notebooku. Pokud se tedy do podobné situace dostanete také Vy, nemusíte hned zoufat. Obraťte se na odborníky a možná budete velmi příjemně překvapeni a ušetříte si spoustu času a práce.

In: ZajímavostiAuthor: MorasinoComments (0)

Vibrátory

Vibrátory. Už dávno minula doba, kdy toto slovo znělo tak tajemně, lehtivě. Ve společnosti se o vibrátorech mluvilo jen šeptem a na tvářích mnohých lidí vyvolávalo pohoršený výraz. V dnešní době jsou vibrátory běžnou erotickou pomůckou ke zpestření sexuálního života. Je úplně přirozené vibrátory kupovat i používat. Mnoha lidem vibrátory přinesou zkvalitnění partnerské erotiky a tím potažmo i vztahu. vibrátory jsou řešením i pro osamělé lidičky, kteří si s jejich pomocí mohou zmírnit sexuální frustraci. Sex je pro každého člověka velmi důležitý. Je dobře, že tito vibrující pomocníci nenechají nikoho trpět nedostatkem sexu, protože radosti opravdu není nikdy dost. vibrátory jsou většinou napodobeniny mužského penisu, opatřeny vibračním strojkem, který je napájen bateriemi. Spuštěním strojku se vibrátor rozechvívá vibracemi různé intenzity, většinou plynule regulovatelné. vibrátory jsou vyráběny ze stále kvalitnějších materiálů, které často imitují lidskou pokožku. Říká se, že s jídlem roste chuť a tak je to i s nároky na vzhled i funkce vibrátorů. Proto se na trhu objevují i velmi dokonalé kousky, které uspokojí i náročné zákazníky. Výběr je opravdu veliký. vibrátory s výběžky na stimulaci klitorisu, s pulzními vibracemi, rotující, s masážními vířivými perličkami uvnitř těla vibrátoru, tvarované k dráždění bodu G apod. Vibracemi jsou však obohaceny i jiné erotické pomůcky, např. anální kolíky, vagíny, stimulátory klitorisu, bradavek, prostaty a mnoho jiných. vibrátory i ostatní pomůcky jsou v různých cenových relacích, cena se odvíjí od materiálů ze kterých jsou vyrobeny, možností a funkcí, které vibrátory poskytují. V současné době jsou populární i zajímavě designově řešené a na první pohled diskrétní, avšak velmi účinné značkové vibrátory</a>. Ty jsou samozřejmě docela drahé, ale pro běžné použití každému postačí i cenově výhodnější kousky. Dalo by se říct, že dnešní vibrátory jsou dostupné pro všechny. A to je dobře. :)


sexshop Růžový slon
eshop : Vibrátory

In: ZajímavostiAuthor: MorasinoComments (2)

Sexshop Růžový slon

Znáte to, venku není vždy příjemný čas na nějaké to poflakování, počasí je proměnlivé, někdy zima, déšť a nebo naopak moc horko. Je však jedno místo, kde je vždy příjemně. A to je v postýlce pod peřinkou, kde nemusíme vždy jen spát…Představa, že uléháme utrmácení po celodením shonu a spíme ještě dřív, než si pořádně lehneme, není zrovna povzbuzující. Pojďme to tedy změnit. Není přece nic krásnějšího, než sex. Pro někoho žhavý a vášnivý, pro jiného mazlivě něžný. Čas strávený sexíkem není nikdy zbytečně promarněný. Je to čas, kdy si dáváme navzájem najevo, jak moc se stále potřebujeme, jak po sobě toužíme, jak se milujeme. Že už je to fádní? Ale s tím se dá přece vždy něco udělat, záleží jen na každém z nás. Radost a spokojenost za to rozhodně stojí. Že nemáte inspiraci? S tím si hravě poradíte. Místo nezáživného nakupování potravin a povalování se u televize, navštivte náš seshop. Samo o sobě to může být zajímavé a inspirující. Můžete nakoupit erotické prádlo nebo pomůcky a vzhůru k experimentům. A jestli se Vám nechce ani vystrčit nos z útulného bytečku, aby jste navštívili náš sexshop, tak máme pro Vás dobrou zprávu. Máme nově zřízený internetový obchod, kde můžete nakupovat jednoduše v pohodlí a teploučku Vašeho domova. A vůbec se toho nebojte, najdete tam nejen velký výběr erotického zboží, ale i zajímavé a podrobné popisy, fotky, filmečky, animace, články ap. Každý si příjde na své, a už jen společné zkoumání našich stránek může být pro Vás krásnou a lákavou předehrou. Klikněte na nás a nalaďte se na tu správnou erotickou strunu. Prohlížejte, zkoumejte, bádejte a určitě objevíte pro sebe, své partnery nebo známé něco, co se může hodit, co zpestří Váš erotický život. Objednávejte, zaručujeme ryhlost, kvalitu se zárukou, diskrétnost a nějaký ten dáreček navíc. A pokud si chcete zboží tzv. skouknout a osahat osobně, tak nás můžete navštívit v našem kamenném obchodě, kde Vám rádi předvedeme co erotické „hračky“ umí. Šťastnou volbu přeje kolektiv sexshopu Havířov ( www.RuzovySlon.cz)

SEXSHOP Růžový slon

In: ZajímavostiAuthor: MorasinoComments (0)

Erotické pomůcky jako dárek

Dárek je slovo se kterým se každý z nás setkává velmi často. Člověk je družný tvor a svou přízeň k někomu jinému rád vyjadřuje a podtrhuje nějakým dárkem. Umí si kromě obligátních narozenin a Vánoc, najít spoustu příležitostí, proč by své blízké, kamarády, kolegy i ostatní známé obdaroval. A to je dobře. Myslím, že kromě těch největších morousů, každého z nás občas potěší nějaký ten dáreček. Zahřeje to na duši a den udělá zvláštní, sváteční.
Vztahy mezi lidmi jsou na různé úrovni a od toho se odvíjí i způsob obdarování. Každopádně stále víc volíme k obdarování erotické pomůcky. Erotika je všem lidem vlastní a přináší kromě potěšení především radost, ať už jde o něžný úsměv nebo legraci z vtipného dárku. Mezi erotickými pomůckami však mohou být velké rozdíly. Záleží pro koho dárek je, k jaké příležitosti a k čemu by měl sloužit. Jiné budou erotické pomůcky</a> pro partnera či partnerku, a jiné pro kolegyni či kolegu.
V současné době je na trhu k dostání nepřeberné množství erotických pomůcek a pro mnohé z nás může být opravdu těžké vybrat tu správnou. Pomyslně se tedy spolu vydáme do sexshopu a probereme si možnosti, které nám erotické pomůcky nabízí. Budeme sledovat především motivaci, příležitost a osobu pro kterou by měl být dárek určen.
Nejčastější motivací k zakoupení erotické pomůcky je dárek pro miláčka. Tedy pro partnerku, či partnera. Muži to mají značně jednodušší, protože erotických pomůcek pro ženy je nepřeberné množství. Nejčastěji se však kupují vibrátory. Jsou to napodobeniny mužského penisu, které mají uvnitř vibrační strojek. Jsou z různých materiálů, v různých tvarech i barvách. Napájeny jsou bateriemi. Některé vibrátory mají i jiné funkce, než obyčejné vibrace, např. rotace, pulzy apod. Alternativou k vibrátorům jsou tzv. dilda, které nemají vibrace, ale jsou na „ruční pohon“. Pro ženy existuje i spousta jiných erotických pomůcek, např. stimulátory klitorisu, bradavek, podtlakové pumpy na prsa i vagínu, připínací penisy, venušiny kuličky, vajíčka a v neposlední řadě erotické prádlo, které je ostatně velmi častým dárkem pro ženy.
Pro muže se erotické pomůcky vybírají hůř, ale i těch je dost. Pro partnerský sex je například velmi vhodný erekční kroužek, který může být také i vibrační, případně opatřený dráždivými výstupky ke stimulaci partnerky. Podobně může obohatit vzájemný sex i gelový návlek na penis, který se dá koupit v různých variantách, otevřený, uzavřený, s výstupky apod. Pro muže s erekčními problémy lze zvolit nějakou vakuovou pumpu, která muži vrátí zpět správné sebevědomí. Jako zajímavý experiment může být darovaná umělá vagína, mechanická či vibrační. Samozřejmě je k dostání i pánské erotické prádlo. Častými dárky jsou i pomůcky k domácímu sm, pouta, důtky, obojky, kožené či latexové oblečky. Užitečné a oblíbené jsou různé lubrikanty a masážní oleje.
Trochu jiné dárky mohou kupovat kamarádi, kolegové a různí rodinní příslušníci. Ti většinou volí něco legračního, provokativního, prostě ať je sranda. Buď tedy zvolí nějakou žertovnou pomůcku, kterých je spousta, nebo erotickou hru. Vhodná je i nafukovací panna či zvířátko. Pro ženy je také hodně legrácek, přesto i mezi kamarády je nejčastějším dárkem pro ženu vibrátor.
K příležitosti svatby se pořizují nejčastěji pouta, která mají symbolizovat ztrátu svobody. Pokud však má být dárek užitečný, dobrou volbou je bílé prádlo nebo sada zajímavých erotických pomůcek. Také luxusní vibrátor, či masážní olej je vhodným společným dárkem.
erotické pomůcky jsou vždy dobrou volbou, ať už jsou darovány nebo zakoupeny jen tak pro potěšení. Patří rozhodně k modernímu životnímu stylu, k obohacení erotického života každého z nás.

Video a další informace k článku najdete zde

Erotické pomůcky

SEXSHOP Růžový slon

In: ZajímavostiAuthor: MorasinoComments (0)

Katalógy firiem

Určite ich poznáte kopy. Sú to také súpisky ponikateľov, živnostníkov, remeselníkov ale aj fyzických osôb. Kto chce podnikať na internete musí byť vidieť. Nestačí nakúpiť reklamy na webstránkach. Reklama musí byť cielená. Či už vsadíte na seo, alebo iný typ platenej, či neplatenej reklamy, vždy treba dbať na to kde bude umiestnená a aký typ ľudí tam chodí. Najlepším spôsobom je reklama v regionálnych katalógoch. Na slovensku beží projekt, do ktorého sú zapojené veľké mestá a stretáva sa s dobrou odozvou od jeho návštevíkov. Pre ukážku spomeniem dva z nich. Jeden je z oblasti Považská Bystrica, ktorý je ešte celkom nový a ten druhý z oblasti Púchova. V tom druhom je niekoľko stoviek zápiskov, platených (teda zvýhodnených) ale aj zdarma. Výhodou je napríklad starostlivé triedenie do kategórií, ale aj fakt, že sa tam dostane naozaj len miestny podnikateľ, takto sú ponúkané informácie naozaj maximálne relevantné. Ako bonus pre všetkých, vychádza raz ročné katalóg aj v knižnej podobe a vždy sa predajú všetky výtlačky. Aj to je znak veľkého záujmu, o takto regionálne orientované služby. Nájdite si aj vy váš správny katalóg.

In: ZajímavostiAuthor: MorasinoComments (0)

Historie a současnost stolního tenisu

Kořeny stolního tenisu sahají až do 19. století na asijské území. Ke konci 19. století se pingpong dostal z Číny na evropskou půdu, konkrétně do Velké Británie. Odtud se hra šířila dál po celé Evropě i do USA.

Od roku 1926 je stolní tenis považován za mezinárodně uznávaný sport, a proto téhož roku byla založena Mezinárodní federace stolního tenisu, jejímiž zakladateli byly evropské státy. Později se k federaci připojilo i Československo.

Od roku 1932 se českoslovenští hráči ping pongu vyšplhali mezi elitu a na špičce vydrželi dlouhých dvacet let. Mezi nejznámější československé sportovce, kteří se blýskli v oboru stolního tenisu jsou například: Stanislav Kolář, Ivan Andreadis, Bohumil Váňa, Marie Kettnerová.

Od 50. let 20. století se stolní tenis přesunul zpět tam, kde začal – do Asie, konkrétně do Číny. Čínští hráči ping-pongu jsou úspěšní dodnes a umísťují se většinou na medailových pozicích.

I v současnosti jsou v České republice hráči, kteří se zabývají stolním tenisem. Mezi nejznámější patří: Petr Korbel, Josef Šimončík nebo Tomáš Pavelka. Z žen je to například: Dana Hadačová, Hana Bartošová či Renata Štrbíková. Mezi juniory nyní září Pavel Širůček.

In: ZajímavostiAuthor: MorasinoComments (3)

Redakční systém WebDnes –snadná tvorba webových stránek

Redakční systém WebDnes, stejně jako konkurenční redakční systémy slouží k on-line zprávě obsahu a vzhledu webových stránek. V případě WebDnes je však velmi důsledně dbáno o to, aby byly dodrženy požadavky kladené na moderní firemní web. Pojďme si je tedy stručně probrat.

Návštěvnost.

Firmy jsou na internetu proto aby byly vidět. Hlavním zdrojem návštěvnosti jsou vyhledávače, u nás zejména Seznam a Google. Webové stránky založené na redakčním systému WebDnes splňují všechny požadavky vyhledávačů. Neznamená to ovšem, jak se snaží některé firmy o svých produktech tvrdit, že budete na dané klíčové slovo ve vyhledávačích automaticky první, nicméně u méně konkurenčních klíčových slov je do dost pravděpodobné. V každém případě ale bude Váš web mít zdravý základ, na němž lze bez obav stavět.

Reprezentativní vzhled

Jednou z největších výhod webových stránek založených na WebDnes je téměř neomezená vzhledová variabilita. Nic nebrání tomu založit stránky na existující šabloně a později, ji téměř libovolně přepracovat.

Jednoduchá obsluha

Je počítáno s tím, že majitel stránek nemá příliš času se seznamovat s obsluhou svých stránek. Proto se ve výchozím nastavení zobrazuje jen velmi jednoduché menu, které dovoluje rychle provést nejčastější úkony, jako je přidat stránku, upravit text či vložit obrázek.

Nízké náklady a zajištěná údržba

WebDnes je systém s centrální údržbou. Tak je na jedné straně zajištěna snadná aktualizace systému (například při nástupu nové verze nějakého prohlížeče), na druhé straně nízké náklady na údržbu dovolují nabízet provoz systému prakticky za cenu běžného webhostingu.

Pokud Vás článek zaujal, můžete si systém snadno vyzkoušet on-line.

In: ZajímavostiAuthor: MorasinoComments (0)


Exam: simply fit board simply fit board as seen on tv simply fit board exercises simply fit board exercises simply fit board simply fit board simply fit board where to buy simply fit board reviews simply fit board simply fit board simply fit board exercises simply fit board simply fit board simply fit board simply fit board exercises simply fit board where to buy simply fit board simply fit board where to buy simply fit board simply fit board simply fit board as seen on tv simply fit board exercises simply fit board simply fit board simply fit board simply fit board where to buy simply fit board simply fit board simply fit board where to buy simply fit board exercises simply fit board reviews simply fit board reviews simply fit board where to buy simply fit board simply fit board as seen on tv simply fit board reviews simply fit board exercises simply fit board simply fit board as seen on tv simply fit board reviews simply fit board simply fit board simply fit board reviews simply fit board simply fit board as seen on tv simply fit board simply fit board simply fit board simply fit board as seen on tv simply fit board simply fit board simply fit board where to buy simply fit board simply fit board simply fit board simply fit board simply fit board simply fit board simply fit board simply fit board simply fit board where to buy simply fit board as seen on tv simply fit board exercises simply fit board simply fit board reviews simply fit board exercises