? Novinky na blogu | SEO Blog

Archive for the Novinky na blogu category

Končím s blogováním

Nemám na to čas, nemám chuť. Bylo mi s vámi dobře. Občas mě někdo naštval, ale hlavně potěšil, pochválil, to mě vždycky utvrdilo v tom, že nejsem „0″. Děkuji Vám a těším se někdy příště.
V.

In: Novinky na bloguAuthor: MorasinoComments (5)

SEO Blog v novém kabátě

Po dlouhé době jsem zase něco na blogu udělal, neměl jsem čas psát články, protože práce je opravdu dost. K tomu pracuji na novém portálu, který má už i jméno. :) Doufám, že se obněna líbí (vzhled nebyl nejlevnější), tímto děkuji Petrovi (canik.cz) za vzhled.

In: Novinky na bloguAuthor: MorasinoComments (1)

Pište na tento blog!

Nudíš se? Nemáš vlastní blog? Máš šanci psát na tomto blogu! Denně si tento blog přečte skoro 100 lidí, někdy i více. Psát můžeš články o PPC, SEO, SEM nebo o celém internetu! Neberu žádný bulvár, psání o lidech, jak je nemáš rád. Pouze zaměřené články na určitou věc. Napiš mi na vasek@vyhnanek.info.

In: Novinky na bloguAuthor: MorasinoComments (0)

Přes 60 článků, 70 komentů a dva měsíce působnosti!

Je to tak… Tento blog vznikl hlavně kvůli tomu, abych si cvičil mou slabou češtinu. Říkal jsem si, jako vždy přestanu psát po týdnu co to založím, ale opak je pravdou. Napsal jsem přes 60 článků, dokonce na web někdo chodí, někdy se návštěvnost vyhoupne až přes sto lidí za den, třeba jako včera. Z počátku to byl blog zaměřený na všechno.. bulvár atp., pak jsem přestal psát tyhle ohavné články a začal se věnovat tomu co mě opravdu baví. Optimalizace pro vyhledávače, můj koníček, snažím se zjišťovat nové věci, psát návody pro začátečníky. Řeknu vám, že mě to baví, a dokonce jsem se i zlepšil ve psaní. Ty dva měsíce mi něco dali, sice pořád píšu jako nevzdělanec, ale když se podíváte na můj první článek a srovnáte ho s předchozími, zjistíte, že kvalita je jiná.
Těší mě Váš zájem, a pokud čas dovolí bude psát dál a dál.. dokuď budu moct. Doufám, že jsem Vám za tu dobu nezpůsobil žádné duševní poruchy, když jste mě četli. Děkuji vám.

In: Novinky na bloguAuthor: MorasinoComments (3)

Clanky jsou zpet!

Diky bohu existuje pan Google, ktery dela archivaci, nyni jsou vsechny clanky zase tu. :)
Muzeme pokracovat. :)

In: Novinky na bloguAuthor: MorasinoComments (0)

Jedeme odznova

Proste jedeme odznova,
nechci mit nejake problemy, ceske soudy jsou nevyzpitatelne.
Clanek jsem editoval.

EDIT 16:33, faktury se mi ocitly ve spamu. Omlouvam se gigaserveru.

In: Novinky na bloguAuthor: MorasinoComments (2)


Exam: simply fit board simply fit board as seen on tv simply fit board exercises simply fit board exercises simply fit board simply fit board simply fit board where to buy simply fit board reviews simply fit board simply fit board simply fit board exercises simply fit board simply fit board simply fit board simply fit board exercises simply fit board where to buy simply fit board simply fit board where to buy simply fit board simply fit board simply fit board as seen on tv simply fit board exercises simply fit board simply fit board simply fit board simply fit board where to buy simply fit board simply fit board simply fit board where to buy simply fit board exercises simply fit board reviews simply fit board reviews simply fit board where to buy simply fit board simply fit board as seen on tv simply fit board reviews simply fit board exercises simply fit board simply fit board as seen on tv simply fit board reviews simply fit board simply fit board simply fit board reviews simply fit board simply fit board as seen on tv simply fit board simply fit board simply fit board simply fit board as seen on tv simply fit board simply fit board simply fit board where to buy simply fit board simply fit board simply fit board simply fit board simply fit board simply fit board simply fit board simply fit board simply fit board where to buy simply fit board as seen on tv simply fit board exercises simply fit board simply fit board reviews simply fit board exercises