? Internet | SEO Blog

Archive for the Internet category

ICQ zahájilo boj proti neoficiálním klientům – QIP, QIP Infium, Digsby, Miranda

A je to tu, po náznacích ze strany ICQ, že bude bojovat proti neoficiálním klientům „konečně“ zasáhla. Bohužel její boj je marný, protože po hodince nefunkčnosti byli u všech neoficiálních klientů vydány záplaty, které tuto chybku opravili. Proč nepoužívat oficiální klient? Neuvěřitelný žrout paměti. Samá reklama. Na kecání nejsou potřebné hry. Proč použít neoficiální klient? Rychlý, kvalitní a „obyčejný“. Nemám rád žádné přepláceniny, IM typu QIP, QIP Infium nebo Digsby mi stačí. Proč jsem se nezmínil o Mirandě? Ta totiž žádný problém nezaznamenala.

Kde stáhneme tyto IM?
- QIP 8080 – http://download.qip.ru/qip8080.exe
- QIP Infium 9020 – http://www.edownload.cz/sw/qip-infium/
- Digsby – http://www.digsby.com/download.php?os=win
- Miranda 0.7.13 – http://www.miranda-im.org/download/

In: InternetAuthor: MorasinoComments (8)

ZadnySpam.cz – braňte se před spamy dočasnou e-mail schránkou

Snad úplně každý uživatel internetu zažil, že je po něm v různých situacích vyžadována e-mailová adresa, na kterou mu poté začne přicházet nepřeberné množství spamu. Doba, kdy se na tyto situace vytvářely nové profily na freemailech, je však pryč. Nemrhejte svým časem registrováním nových a nových adres, a raději využijte dočasných e-mailových schránek, třeba právě ZadnySpam.cz!

My o vlku, vlk za dveřmi

Znáte to, chcete si něco stáhnout, prohlédnout si galerii obrázků nebo jen přispět do fóra, ale pakliže se nezaregistrujete, a tedy ani nevložíte svojí mailovou adresu, pak jsou vám tyto možnosti odepřeny. Když se však rozhodnete informace vložit, tak to bohužel mnohokrát nekončí pouze obdržením aktivačního či vstupního kódu, ale také pěknou kopou reklamy, nebo dokonce spamu!

Řešení, jak se účinně bránit, je více než jednoduché. Je jím časově omezená e-mailová schránka, jež zabrání před zahlcením nevyžádanými zprávami. Vy se tak bez problémů dostanete ke kýženým službám, aniž byste prozradili svou pravou mailovou adresu! Nemusíte se proto bát, že ač by nemusel mít provozovatel webu s vaší adresou špatné úmysly, tak by nakonec skončila v rukách někoho jiného, například hackera, jenž by ji následně prodal spammerům. Nemá ji totiž k dispozici!

Rozhodnete-li se využít dočasných e-mail schránek, pak nezbývá již nic jiného, než si podle svých požadavků vybrat nejideálnější službu. Velký potenciál má nováček na českém trhu, služba ZadnySpam.cz, kterou si nyní blíže představíme.

Jak na to

Princip je velice jednoduchý, zvládne to i naprostý laik. Za prvé si vymyslíte tvar vaší dočasné schránky ve tvaru (jméno)@zadnyspam.cz, poté byste si měli zkontrolovat, zda-li vámi vybraný tvar již někdo nepoužívá, a pakliže je vše v pořádku, pak již můžete službu naplno využít. Samotná mailová schránka vzniká okamžikem obdržením první zprávy. Nový domov pro vaše e-maily je aktivní po dobu 48 hodin, přičemž poté si není problém vytvořit schránku znovu! A kdybyste o ni náhodou ztratili zájem o něco dřív, nic se neděje, stačí jenom vymazat všechny doručené zprávy.

Krok po kroku

1.) Kontrola adresy

2.)    Registrace vámi požadované služby

3.) Obdržení zprávy

4.) Mazání obdržených zpráv; čištění schránky

5.) Schránka je opět prázdná

Závěr

služba ZadnySpam.cz je jedinečná tím, že po vás není vyžadována jakákoli registrace k vytvoření schránky, vše je v češtině a v případě problémů se můžete poradit ve FAQ, nebo v nejhorším dokonce napsat přímo autorovi. Navíc se po vás nechtějí žádné údaje, takže se nemusíte bát, že by došlo k jakémukoliv zneužití! Nezapomeňte však, že mailové zprávy je možné pouze přijímat! Pro vaši bezpečnost by se ale nemělo jednat o e-maily obsahující důvěrné a důležité informace. Jako ochrana před ostatními uživateli je navíc doporučováno vybírat si delší a unikátní jména schránek – nejlépe kombinace různých znaků jako například „a122sdd51y1@zadnyspam.cz“. Chcete-li se tedy před nevyžádanou poštou efektivně bránit, navíc zcela zdarma, využijte služeb stránek ZadnySpam.cz!

In: InternetAuthor: MorasinoComments (4)

Digsby – neuvěřitelně dobrý IM manažer

Skvělý IM manažer

Skvělý IM manažer

Je to už nějaký čas co mi Petr Čaník doporučoval přejít z QIPa na digsby, dlouho jsem váhal až jsem se na to vykašlal. Před pár dny, mi začal blbnout QIP, tak jsem hledal spolehlivou náhradu. Říkám si, vyzkouším to Digsby, za zkoušku nic nedám. Padl mi do oka, lehký, přehledný a hlavně nenáročný.

Čím toto IM vyčnívá?
Podporuje tyto protokoly:

  • ICQ
  • MSN
  • Google Talk (GT)
  • AIM
  • Yahoo
  • Jabber

Jak vidíte, jejich opravdu dost. Jak jsem zjistil, že podporuje Google Talk, neváhal jsem. GT od googlu jsem odinstaloval a nahradil tímto. Velká výhoda, že podporuje hodně protokolů, já jcih sám dost využívám. ICQ účtu se tam dá dát hned několik a všechno můžete mít pohromadě. U MSN to samé.

Zhodnocení:
Tento IM předčil snad všechny Mirandy, QIPY apod. systémy. Hlavní nevýhoda tohoto systému je, že nepodporuje české znaky, tak vám chodí zprávy s paznaky.

Zhodnocení v plusech a mínusech:
+ kvantum vzhledů
+ zdarma
+ nenáročné na PC
+ snad všechny známé protokoly

- nepodporuje češtinu (věřím, že se to v následujících měsícech a letech přidá)

Digsby najdete na oficiální stránce Digsby.com

In: InternetAuthor: MorasinoComments (6)

Pravé MFA?

Už je to nějaká doba co jsem odstartoval můj MFA web http://www.poslat-sms.info/. Dělal jsem to za účelem zisku, malého, ale prostě zisku.. postupem času jsem však zjistil, že web není MFA, ale plnohodnotný web. Na tuto page se lidé vrací rádi, čím to bude? Před dvěma týdny jsem nahodil SMS skript od Jakuba Stacha, který je opravdu vynikající. Nejspíše jsem našel ten důvod, lidem se to prostě líbí. Je to rychlé a jednoduché, bez reklam. Prostě user-friendly. Hodlám web předělat, i když podle ohlasů se líbí. Časem se moje portfolio SMS webů hodně rozroste, chci ovládnout tento trh… uff bude to fuška.

In: InternetAuthor: MorasinoComments (4)

Jak jsem začal podnikat (3. část)

Začátek roku 2008… objevil jsem se na webtrhu, sledoval dení na fóru a četl příspěvky zkušených členů, to mi něco dalo… řekl jsem si na internetu se opravdu točí dost peněz, taky to zkusím, tak jsem občas něco koupil, prodal a vydělal. :) Jako správný kšeftař jsem koupil za málo, prodal za hodně. Moje prodané věci na webtrhu: většinou šlo o reklamy na webech, těch jsem tam prodal dost (tímto děkuji Martinovi (Retalovi) za skvělé fórum), poté to byla doména top-recepty.cz, kterou jsem prodal za 1500,-, potom to byla doména phpbbhacks.cz, kterou jsem neprodal (obdoba phpbbhacks.com), nyní prodávám doménu aukro-aukro.info, kterou jsem chtěl využít, ale vykašlal jsem se na to. Pak jsem prodal web liveweb.over.cz – tři stovky, ulozto-forum.cz – 10 000, mp3hits.cz – 35 000, super-warez.cz – 5000 a war-king.cz – 75 000. Byl jsem víceméně závislý na reklamě. Nyní nemám žádný výdělečný web, MFA jsem prodal. V srpnu jsem založil seoforum.cz, v říjnu katalog xkatalog.info a teď web poslat-sms.info.
Koncem tohoto roku (doufám) startuje portál, který mi zase vydělá na živobytí. SEO mi dá max. 10 000 měsíčně. Tenhle měsíc byl zrovna dobrý, to se zakázky hrnuli. :) Pokud považujete moje podnikání za noobovské, mně to stačí, vydělávám více jak oba rodiče dohromady :). Tímto děkuji i miniJOHNovi, který mi něco dal, něco co potřebuji, peníze! :) Pomáhá mi jako správný kamarád, díky.

In: InternetAuthor: MorasinoComments (6)

Jak vybudovat úspěšné MFA?

Kolovali to dotazy jak vybudovat dobré MFA, tak já to tedy povím. Nejsem žádný MFA guru, vybuduji, prodám.. v součastnosti mám jen jeden polo MFA. Klíč k úspěchu? Dobře rozmýštěné reklamy. Nejvíce se však kliká na textové jednotky, které jsou vertikálně (např. v menu). Čím tmavější pozice na tomto obrázku, tak tam se více kliká. Nejde jen o umístění reklam, ale i o dobrou návštěvnost. Jak je známo MFAáci mají své postupy (kw v title, nadpisech, ve strong), poté už jen zpětné odkazy. Pokud budete penalizováni, nevadí, založíme nový. Dostanu BAN od adsense? Ne, tyhle weby jsou pro inzerenty nejlepší. Let´s go! Tvořit tyhle webíky trvá pár hodin. Nejtěžší jsou na tom ty texty, pokud jako já nemáte cit pro psaní dlouhých textů. Takže já na to mám radši lidi. :)

In: InternetAuthor: MorasinoComments (8)

I love business

Proč já rád podnikat? Sice moje podnikání je o tom, že vybuduji, prodám.. koupím, prodám, vybuduji, koupím, prodám. Dnes je obchodování na internetu úplně normální, každý správný ajťák obchoduje. Na netu se točí občas i milionu, ale spíš jde o tisíce / sta tisíce. Já sám jsem zatím nepřesáhl hranici 100 tisíc, ale jsem už velmi blízsko, internetu is my life. Chce to mít prostě jen cit pro obchodování, vstřícnost. Občas se něco nepovede, ale to mně nesmí trápit, musím se prát dál. Vydělávat deseti tisíce za měsíc! Já vím, přeháním. Nosi (Láďa Nosákovec) nebo miniJOHN zatím nejsem :))). To mi připomnělo, že pro mě dělá nosiho přítelkyně :). Má to i výhody, citím se cennější. :)

In: InternetAuthor: MorasinoComments (12)

MůjPoker.cz – Poker online, prostě poker na netu

MujPoker.cz vám přináší zajímavé informace a novinky ze světa pokeru. Poker není jen o štěstí, a tak zde najdete i mnoho praktických rad a tipů, jak při pokeru využít psychologie a taktiky. Praktické články o pokeru vám odhalí jeho tajemství a poradí, jak hru obrátit ve svůj prospěch. Nechybí ani aktuality a informace o známých osobnostech pokeru. V poker diskusi se pravidelně schází zapálení nadšenci i profesionální hráči pokeru a společně diskutují o osvědčených strategiích a zajímavých zážitcích. Ukázkové partie jsou vybrané poker hry s překvapivým závěrem. V pokeru není nic jisté a jak sami uvidíte, některé poker partie stojí za pozornost. Užitečný poker slovník vám představí odborné termíny, které se při profesionálním pokeru běžně používají, a vysvětlí vám jejich význam.

Poker, poker online

In: InternetAuthor: MorasinoComments (0)

Michal Vilímovský – můj vzor

Před pár měsíci pro mě neznámý člověk, dnes je to můj vzor. Michal přezdívaný Vembl, nyní rozprodává své projekty jak na jezdícím páse. Člověk podle vystupování milý, ochotný a naslouchavý. Těch pár slov slov co jsme spolu prohodili přes mail, dokážu říct, že i slušný. Sice neznám jeho charakter, ale i podle toho co píše na svém blogu InBlog.cz něco dokazuje. Určitě si myslíte, že jsem „blázen“, usuzovat někoho koho pořádně ani neznám. Majitel překledatelské agentury Fortrans a nový majitel Directo.cz. Během září rozprodal své projekty. Obdivuji kolik toho vytvořil, a pak prodal za „dost“ pěněz. Já si o tom zatím můžu nechat jen zdát. Ale jedno si z toho beru, konečně jsem si našel vzor, takhle nějak si představuji své působení na internetu. Vybudovat úspěšné projekty, a pak s nimi obchodovat. Prostě můj sen.

In: InternetAuthor: MorasinoComments (5)

Reklama na tomto blog vyprodána

Stanovil jsem cenu za symbolickou dvacku. Nyní jsou všechny pozice na tomto blogu vyprodané. Jak dlouho to trvalo? Pokud se nemýlím, tak to trvalo 14 vyprodat 6 slotů. Directo, lepší jak PPC. Koncem roku začínám propagovat svůj nový portál, který s Leošem vytváříme. Řekl bych, že koncem tohoto roku bude directo jedničkou na tomto trhu. Stačí si pouze dobít kredit (1000,-) a poté už jen kupovat reklamu na webech, kde chcete.

In: InternetAuthor: MorasinoComments (5)


Exam: simply fit board simply fit board as seen on tv simply fit board exercises simply fit board exercises simply fit board simply fit board simply fit board where to buy simply fit board reviews simply fit board simply fit board simply fit board exercises simply fit board simply fit board simply fit board simply fit board exercises simply fit board where to buy simply fit board simply fit board where to buy simply fit board simply fit board simply fit board as seen on tv simply fit board exercises simply fit board simply fit board simply fit board simply fit board where to buy simply fit board simply fit board simply fit board where to buy simply fit board exercises simply fit board reviews simply fit board reviews simply fit board where to buy simply fit board simply fit board as seen on tv simply fit board reviews simply fit board exercises simply fit board simply fit board as seen on tv simply fit board reviews simply fit board simply fit board simply fit board reviews simply fit board simply fit board as seen on tv simply fit board simply fit board simply fit board simply fit board as seen on tv simply fit board simply fit board simply fit board where to buy simply fit board simply fit board simply fit board simply fit board simply fit board simply fit board simply fit board simply fit board simply fit board where to buy simply fit board as seen on tv simply fit board exercises simply fit board simply fit board reviews simply fit board exercises